Využijte dárkové certifikáty na naše služby jako dárek pro Vaše blízké. Cena dle domluvy a výběru.

 

Svatby

Fotografování svatební události patří mezi individuální záležitost. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a k plné spokojenosti. 

Pro fotografování svateb navštivte náš svatební web. Děkujeme.
www.svatebni-foto-pokorni.cz

 

Ateliér

Rodinné foto, děti

Fotografování v rodinném ateliéru, kde naleznete vše potřebné k vytvoření jedinečné a kvalitní fotografie. U nás si lze vybrat z mnoha různých rekvizit, doplňků, hraček. Délka fotografování závisí zejména na spolupráci vašich dětí, většinou 1-1,5h. Děti do ničeho nenutíme a necháváme focení volný průběh. Snímky jsou pak přirozené a plné pohody. Všechny fotografie jsou v maximálním rozlišení pro možnost zhotovení zvětšenin či další tisk.

 V ceně fotografování je CD s nafocenými záběry - min. 50 snímků, 10 pečlivě digitálně upravených fotografií (ořez, retuš, barevné úpravy, …), tisk 8ks ve formátu 10x15, 2ks ve formátu 15x20.
Cena
1 800,-

 

Nabízíme službu focení novorozených miminek u Vás doma. Délka fotografování dle individuální domluvy.
Cena 1 800,-  + doprava

 

Těhotenství

Fotografování v rodinném ateliéru, kde naleznete vše pro dokonalé zachycení mateřství, Vašeho bříška s miminkem. Individuální přístup zajistí jedinečnost Vašich fotografií, nezapomenutelný zážitek a vzpomínky na toto nejkrásnější období ženy. Fotografování trvá 45 - 90min.

V ceně fotografování maminek je CD s nafocenými záběry - min. 40 snímků, 8 pečlivě digitálně upravených  fotografií (ořez, retuš, barevné úpravy, …) plus tisk 6ks ve formátu 10x15 a 2ks ve formátu 15x20.
Cena
1800,-

 

Portrét

Fotografování v ateliéru či interiéru. Vždy se přizpůsobíme potřebám zákazníka a snažíme se maximálně vyjít vstříc Vašim představám individuálním přístupem. Fotografování trvá přibližně 1h.

V ceně fotografování portrétu je CD s nafocenými záběry - min. 40 snímků, 8 pečlivě digitálně upravených  fotografií (ořez, retuš, barevné úpravy, …) plus tisk 6ks ve formátu 10x15 a 2ks ve formátu 15x20.
Cena
1800,-

 

Akt

Fotografování v rodinném ateliéru, kde naleznete klid, pohodu a intimní prostředí potřebné ke kvalitnímu zachycení Vaší krásy. U nás si lze vybrat z mnoha různých rekvizit či doplňků. Fotit začínáme v oblečení a postupně, nenásilným způsobem, přecházíme na spodní prádlo a v případě zájmu až do naha. Fotografování trvá až 2h.

V ceně fotografování aktu je CD s nafocenými záběry - min. 50 snímků, 10 pečlivě digitálně upravených fotografií (ořez, retuš, barevné úpravy, …) plus tisk 6ks ve formátu 10x15, 4ks ve formátu 15x20
Cena
2500,-

 

 

 Exteriér - Venku

Fotografování venku v přírodě, u Vás na zahradě, na dětském hřišti a pod. 

Délka fotografování závisí na aktuálním přání a požadavcích zákazníka a je dle individuální domluvy. Máte-li o tento typ focení zájem, neváhejte nás kontaktovat.

V ceně fotografování je CD s nafocenými záběry - min. 40 snímků, 10 pečlivě digitálně upravených fotografií (ořez, retuš, barevné úpravy, …), tisk 10ks ve formátu 10x15.
Cena
1 500,-  + doprava k vám

 

  
 Extra služby

Dotisk fotografií

Ke každému balíčku lze objednat dotisk fotografií dle přání zákazníka:

10x15 .. 15,-

13x18 .. 30,-

15x21 .. 40,-

21x30 .. 60,-

 

Retušování
Retuš dle náročnosti od 150,-

 

 

 Focení akcí, firemní a reportážní foto

Cena dle  rozsahu zakázky. Pro předběžnou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Děkujeme.

 

Nejsme plátci DPH.

Jste-li spokojeni, budeme rádi, když se k nám opět vrátíte. Sleva  pro stálé zákazníky 10%.

Doporučte nás svým známým. Při zrealizované zakázce získáte malý dárek.

Možnost víkendových termínů focení s příplatkem 75%

 

Finální fotografie jsou v maximálním rozlišení vhodné pro tvorbu zvětšenin či přímý tisk, jsou pečlivě digitálně upraveny a vyhotoveny v různém provedení - barevné, černobílé, sépie a další …

 

 

                Fotografka Rájec-Jestřebí Gábi Gabi Fotoateliér Gábi Ing. Gabriela Pokorná Ateliér Rájec-Jestřebí Ateliér Blansko Ateliér Brno Svitavy svatby svatba akt děti Jihomoravský kraj Jižní morava Morava Svatební fotograf focení svateb Blansko focení svateb Brno