STYLOVÉ, ORIGINÁLNÍ obrazy na plátně z naší tvorby

   V naší nabídce naleznete originální a jedinečné snímky, jenž mohou být vhodnou dekorací právě Vašeho bytu nebo netradičním dárkem při jakékoli události. Naše obrazy nenaleznete v žádném z kamenných obchodů či fotobance a tudíž Vám tak můžeme zaručit jedinečnost a originalitu.

Pokud nechcete mít doma obrázek, jaký má Vaše kamarádka, kamarád či známý, obraťe se na nás.

Aktuální nabídku motivů naleznete zde .

Rozměry a ceny pláten dle aktuální nabídky. Více na fotogabi@seznam.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazy na plátno

  Fotoobraz na plátno je skvělou dekorací Vašich pokojů, či nevšedním dárkem svým blízkým. Plátno je ručně nataženo na klínovém rámu, má vysokou odolonost proti UV záření, je světlostálé.

   Rozměry obrazů nabízíme na základě Vašich požadavků a doporučujeme dle typu fotografie.

Vyhotovíme dárky či obrazy také z Vámi nafocených fotografií.

  A jak to funguje? Vy nám zašlete až 5 snímků v minimálním rozlišení cca 5Mpx, my vybereme nejkvalitnější z nich, uvážíme zda bude nutná a možná digitální úprava a vytvoříme Vámi požadovanou zakázku. Konkrétní požadavky pak dále řešíme e-mailem nebo telefonicky.  

---------------------------------------------------------------------------------------------

Foto do skla - 2D

 NOVÉ MOTIVY!!!!  Vzorový produkt k vidění přímo u nás.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým netradičním, nevšedním dárkem a překvapte je fotografií uschovanou ve skleněném krystalu. Vaše fotografie je vylaserovaná uvnitř, vnější povrch skla je hladký. Vzhledem k množství různých motivů řešíme styl a vzhled individuálně, dle typu fotografie a dané příležitosti. Aktuální nabídku zasíláme mailem. Ukázkové foto naleznete na Facebooku.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Fotoknihy

  Fotokniha je krásnou vzpomínkou nejen na Vaše děti. Vše je přehledně zpracované, jen si v klidu listujete, nebo ji můžete věnovat jako originální dárek své rodině či přátelům.

Kalendáře

  Kalendář z Vašich fotografií budete mít celý rok na očích a můžete se tak denně kochat pohledem na své milované. Lze si vybrat z různých formátů, vše na kvalitním papíru dle aktuální nabídky.

Dárečky pro radost

   V případě zájmu pro Vás po domluvě připravíme také drobnější produkty pro radost, jako jsou přáníčka, pohlednice, hrnečky, polštářky, drobnosti pro školáky, puzzle, magnetky či prostírání.

 

 

Fotografka Rájec-Jestřebí Gábi Gabi Fotoateliér Gábi Ing. Gabriela Pokorná Milan Pokorný Ateliér Rájec-Jestřebí Ateliér Blansko Ateliér Brno Fotografování svateb Svatební fotograf

s

 

 

hhhhhh