Dobrý den,

 než si zvolíte fotografa pro zachycení Vašich jedinečných okamžiků, měli byste o něm něco vědět.

  Jmenuji se Gabriela, fotografování mě zajímá již od dětství. V současné době se fotografování věnuji na profesionální úrovni a s manželem působíme jako tým. Naší hlavní náplní je focení svateb, velice rádi fotíme miminka a malé děti, ale také portrétové snímky a akty.

   Pro fotografování svateb je určen náš svatební web:
www.svatebni-foto-pokorni.cz, kde naleznete veškeré informace.

   Při fotografování je vždy naší snahou navodit pohodovou atmosféru, abyste se Vy, i Vaše děti, cítili bezpečně a uvolněně a mohli jsme společně vykouzlit jedinečné snímky. Nikoho nenutíme k umělým úsměvům, ale necháváme každého projevit svou přirozenou radost a krásu.

   Působíme po celé Moravě. Fotoateliér s rodinným zázemím naleznete v obci Sebranice u Boskovic, která je v dobré dostupnosti z Blanska, Brna, či Svitav. Neváhejte a spojte příjemné s užitečným, udělejte si výlet a přijeďte se za námi vyfotit.

 

 

Fotografka Rájec-Jestřebí Gábi Gabi Fotoateliér Gábi Ing. Gabriela Pokorná Milan Pokorný Pokorní Ateliér Rájec-Jestřebí Ateliér Blansko Ateliér Brno Nebovidy
Moravany Ořechov Ostopovice Želešice Střelice Modřice Svatební fotograf Blansko Svatební fotograf Brno Fotografování svateb

 

 

 

hhhhhh