Reference

    Jste-li s námi spokojeni, budeme rádi, když nám o tom napíšete. Svou chválu či připomínky můžete posílat na fotogabi@seznam.cz.

 Děkujeme. 

 

Vážení a milí fotografové,
rádi bychom vám touto cestou poděkovali za skvělou spolupráci a zachycení našeho svatebního dne. Vážíme si vašeho lidského přístupu a milého úsměvu, kterými jste nás provázeli. Zpracovali jste nám fotografie plné nádherných okamžiků, které pro nás budou vzpomínkou na celý život. Děkujeme.
Přejeme vám hodně zdraví, úspěchů a zase někdy příště … Vojta a Lucie Koneční
-----

S prací FotoGabi jsme velice spokojeni. Příjemné prostředí, profi vybavení, paní fotografka velmi milá. Našeho chlapečka dokázala zaujmout a jsou z to opravdu nádherné fotečky.
Je možné domluvit si čas který vám vyhovuje. Určitě doporučíme svým známým. 
Rodina Šimečkova, Blansko
-----

Paní fotografka pracuje na velmi profesionální úrovni. Pro naši rodinu dělala rodinné a svatební fotografie. Výsledky obou jsou velmi zdařilé. Při práci s malým dítětem dovede dítě zaujmout, získat si ho na svou stranu a tím pádem se povedou zdařilé snímky. Náš tehdy dvouletý syn s ní vydržel spolupracovat více než hodinu.
Co se týká svatebních fotografií, fotografovala nás na místě, kde si sama musela hledat různá zákoutí a pozice, na kterých by vznikly dobré fotografie. To se jí podařilo a rodiný archiv obohatily krásné snímky.
Velkým plusem je i příjemná cena fotoprací, ochota fotografky přizpůsobit se časovým možnostem klienta.
p. Bílý, Černá Hora


- Danone a.s.
- Wellness hotel Panorama

 

 

 

 

Fotografka Rájec-Jestřebí Gábi Gabi Fotoateliér Gábi Ing. Gabriela Kroužková Ateliér Rájec-Jestřebí Ateliér Blansko Ateliér Brno Nebovidy

Moravany Ostopovice Želešice Střelice Modřice

 

 

 

hhhhhh